Bonusový program

Čo je bonusový program?

Ďakujeme Vám - všetkým našim zákazníkom a priateľom, že ste si vybrali náš eshop SMARTLIKA. Pre každého z Vás máme pripravený tzv. bonusový program. Princíp je veľmi jednoduchý. S každým nákupom v našom eshope SMARTLIKA (pyzama.smartlika.sk) získate zároveň kredity, ktoré budete môcť neskôr premeniť na peniaze a zaplatiť s nimi tovar.

Ako to funguje?

Keď robíte objednávku, system informuje Vás, koľko kreditov môžete získať za celý nákup. Po zaplatení objednávky kredity budu potvrdené a pripísané na Váš účet. Za každé 10 eur, zaplatených za nákup tovaru, získate 1 kredit. Získané kredity môžete konvertovať na peňazí v aktuálnom kurze v súčasnosti alebo počas akcie. Obyčajne 1 kredit  je ekvivalentný 0.2 eur, počas akcie 1 kredit môže byť ekvivalentný až 0.5 eur. Bonusovými peniazmi z účtu môžete platiť za nakúpený tovar, ako peniazmi s vášej bankovej karty.
Príklad: Za nákup tovaru na 100 EUR ste získali 10 kreditov, ktoré budu konvertované v 5 eur (počas akcie). Nabudúce, ak si vyberiete tovar na 30 eur, môžete zaplatiť len 25, zatiaľ čo zostatok zaplatite bonusovými peniazmi. Za tieto 25 eur dostanete 2.5 kredita (1.25 eur), ktoré môžete použiť nabudúce.
Kredity a peňazí na účte maju platnosť 12 mesiacov po získaní kreditov.

Aká je minimálna hodnota objedávky, aby uplatniť kredity?

V súčastnosti je požadovaná minimálna hodnota objednávky 30.00 eur (bez poštovné a balné) na to, aby sa dali uplatniť kredity pri nákupe.

Aká je maximálna možná zľava uplatňovaná na jednu objednávku?

Ak chcete kupiť niečo na 30 eur a máte 30 eur bonusových peniaze, môžete neplatiť za tovar nič, zaplatite len poštovné. T.e. môžete použiť iba bonusové peniaze a zľava bude 100%.

Získam kredity aj za poštovné?

Nie. Pri výpočte kreditov sa nezapočítava poštovné a balné.

Získam kredity aj za tovar v akcií?

Nie. Pri výpočte kreditov sa tovar v akcii nezapočítava.

Daváte aj kredity za referenciu?

Ano. Ak odporučite niekomu náš obchod a tot človek urobi u nás nákup a dá Vás ako referala, dáme Vám 2%. Človek tiež dostane svoje kredity za nákup.

Na aký tovar môžem aplikovať kredity?

Momentálne nie je nastavené žiadne obmedzenie na kategóriu tovaru, na ktorý sa dá uplatniť bonusový program.

Môžem aplikovať kredity na tovar v akcii?

V súčasnosti si možete uplatniť svoje kredity aj na tovar v akcii.

Môžem previesť svoje kredity na iného zákazníka?

Nie. Nemôžete previesť svoje kredity na iného zákazníka, ale môžete kupiť tovar pre heho a získať daľšie kredity na svoj účet.

Zľavy bonusového programa a zľavy členom klubu Smartlika môžu byť spojené?

Áno. Ak máte štandartnú zľavu clena klubu Smartlika (0.5% na všetky nakupy) alebo veľkú zľavu za veľky nákup v minulom období (napriklad, 8%), tak môžete použiť ich spolu s bonusovými peniazmi.

Môžem stratiť svoje kredity alebo bonusové peniaze?

Áno. Ak nepoužite svoje kredity alebo bonusové peniaze 12 mesiacov po získaní kreditov. Stratite všetky svoje kredity a zľavy aj v prípade, ak si objednáte tovar na doberku a nezaplatite za neho.

 

Pracujeme, aby ste boli šťastné ! 

SMARTLIKA